kde kúpiť

Zoznam našich partnerov, u ktorých si môžete Expres Menu nakúpiť.

 

 

 

E-shop

Ak ste v blízkosti svojho bydliska nezohnali náš sortiment, o ktorý ste mali záujem, môžete si ho jednoducho a pohodlne objednať v našom internetovom obchode a nechať poslať prepravnou službou. Výhodou je, že budete mať vždy na výber zo všetkých vyrábaných produktov. Objednaný tovar dodávame spravidla do 3-5 dní, v čase letnej sezóny sa môže jeho dodanie mierne pretiahnuť (na 7-10 dní). Preto objednávajte vždy, ak to samozrejme situácia dovolí, jedlá s predstihom.

 

Kamenné predajne

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob je nákup produktov v kamennej predajni v blízkosti vášho bydliska. Stačí sa pozrieť na vyššie uvedenú mapu partnerských kamenných predajní (mapu môžete priblížiť tlačidlom "+" v pravom dolnom rohu). Upozorňujeme však, že nie všetky predajne ponúkajú kompletný sortiment! Odporúčame sa pred návštevou predajne informovať, či majú aktuálne v ponuke požadované produkty.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie