O produkte

Hotové jedlo
Naše produkty sú už tepelne spracované. Ich príprava teda spočíva len v ohreve. Nemusíte pridávať žiadnu vodu ani jedlo prevárať. Nie je vákuované! Jedlá sú bez prílohy.

Dlhá doba spotreby
Ako je možné, že naše produkty majú dobu spotreby 3 roky? Používame technológiu CTP, ktorú je možné prirovnať k známemu zaváraniu, kedy sú už uvarené jedlá zabalené do obalu a za pomoci vysokej teploty sterilizované. Dobu spotreby máme oficiálne certifikovanú skúšobným laboratóriom v Hradci Králové.

Skladovanie do +30 ° C
Produkty EXPRES MENU nemusíte skladovať v chladničke ani mrazničke. Jednoducho ich uskladnite tam, kde je stabilná teplota do + 30°C a kde zároveň nebudú na priamom slnku. Krátkodobo vydržia aj vyššiu teplotu, napr. počas cesty do Chorvátska alebo pri turistickom výstupe.

Žiadna chémia
Počas prípravy jedál nepoužívame žiadne chemické prísady. Našou základnou a jedinou prísadou sú vždy čerstvé, 100% prírodné suroviny. Odmietame používať akékoľvek chemické konzervanty.

Český výrobok
Sme rodinná firma z Krkonoš. Našim cieľom je prinášať našim zákazníkom radosť z našich produktov. Všetky výrobky sú výsledkom práce našich kuchárov, ktorí ručne pripravujú každý výrobok. Nevyužívame žiadnu strojovú výrobnú linku.

 

 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie