O nás

Základnou filozofiou EXPRES MENU je kvalita, komfort a bezpečnosť

Rodinná firma EXPRES MENU sa špecializuje na výrobu trvanlivých jedál vlastnou patentovanou metódou. Príprava, preprava a uchovanie sú menej energeticky náročné a tak aj ekologicky šetrnejšie. Pre svoje výrobky využívame najlepšie suroviny z Českej republiky. Najmodernejšie technológie sterilizácia konzervuje výrobky, bez toho aby bolo potrebné pridávať umelé konzervačné látky, emulgátory alebo dochucovadlá. Hotové sterilizovaná jedlá vynikajú svojou chuťou tradičnej českej kuchyne a zároveň spĺňajú všetky požiadavky na bezpečné a chutné jedlo.

Hotové sterilizovaná jedla nájdu uplatnenie v mnohých prípadoch. Výhody hotových jedál EXPRES MENU oceňujú najmä rodiny na dovolenke, ktoré si vezú jedlo so sebou a nechcú sa spoliehať len na varenie z polotovarov. Cestovatelia a športovci využívajú naše výrobky pre ich skladnosť a výdatnosť, ktorá im dodá potrebnú energiu na celý deň. Jedlá balíme do bariérových vrecúšok, ktoré môžu jednoducho a bez obáv pribaliť do batohu. Vďaka trojročnej dobe spotreby majú kempaři a chatári naše jedla vždy po ruke. Ponúkanie sortiment je vhodný aj pre osoby, ktoré musia dodržiavať bezlepkovú diétu. S našimi hotovými sterilizovanými jedlami sa naje bezpečne a chutne za každej situácie a kdekoľvek.

Medzi pravidelných odberateľov našich jedál sa zaradili aj reštaurácie a cestovné kancelárie, ktoré preferujú rýchlu prípravu a kvalitu ponúkaných produktov.

 

 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie