Možnosti platby

Existuje niekoľko možností ako uhradiť nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje:

1. Dobierka:

Tovar bude zaslaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Zákazník zaplatí za objednávku vo chvíli prevzatia zásielky. S každou zásielkou dostane zákazník faktúru. Dobierku je možné zvoliť len pri objednávkach do 100 € pri doručení na adresu.

2. Platba prevodom na účet:

Tovar bude zaslaný prostredníctvom prepravnej firmy až na základe pripísanej platby na náš bankový účet:

Slovensko (Euro)
4028979/562 (ČSOB). Variabilný symbol je uvedený v e-maile s potvrdením objednávky. Variabilný symbol je nutný na identifikáciu Vašej platby! Pozor, u platby je nutné uviesť aj IBAN: SK9075000000004028979562 a SWIFT KÓD: CEKOSKBX.

3. Platba kartou:

Prijímame karty VISA, Maestro, MasterCard. Najlepší spôsob ako zaplatiť online - peniaze sa na rozdiel od bankového prevodu prevedú bezodkladne.
Ak sa držiteľ platobnej karty / zákazník rozhodne k platbe za vybraný tovar využiť platobnú kartu, vyplní údaje o platobnej karte na Platobenj stránke ČSOB. Tá zaistí bezpečný zakódovaný prenos dát a nám iba oznámi výsledok autorizácie a dá tým pokyn k vybaveniu objednávky. Údaje platobnej karty sú zadávané priamo spracovateľskej banke. Obchod nemá prístup k údajom platobnej karty. Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

4. Platba E-stravnými lístkami:

Novo možno cez platobnú bránu platiť tiež elektronickými stravnými lístkami od Ticket Restaurant Edenred.

Späť do obchodu