Možnosti platby

Existuje niekoľko možností ako uhradiť nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje:

1. Dobierka:

Tovar bude zaslaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Zákazník zaplatí za objednávku vo chvíli prevzatia zásielky. S každou zásielkou dostane zákazník faktúru. Dobierku je možné zvoliť len pri objednávkach do 100 € pri doručení na adresu.

2. Platba prevodom na účet:

Tovar bude zaslaný prostredníctvom prepravnej firmy až na základe pripísanej platby na náš bankový účet:

Slovensko (Euro)
2800878136/2010 (FIO). Variabilný symbol je uvedený v e-maile s potvrdením objednávky. Variabilný symbol je nutný na identifikáciu Vašej platby! Pozor, u platby je nutné uviesť aj IBAN: CZ8420100000002800878136 a SWIFT KÓD: FIOBCZPPXXX.

3. Platba kartou:

Prijímame karty VISA, Maestro, MasterCard. Najlepší spôsob ako zaplatiť online - peniaze sa na rozdiel od bankového prevodu prevedú bezodkladne.
Ak sa držiteľ platobnej karty / zákazník rozhodne k platbe za vybraný tovar využiť platobnú kartu, vyplní údaje o platobnej karte na Platobenj stránke ČSOB. Tá zaistí bezpečný zakódovaný prenos dát a nám iba oznámi výsledok autorizácie a dá tým pokyn k vybaveniu objednávky. Údaje platobnej karty sú zadávané priamo spracovateľskej banke. Obchod nemá prístup k údajom platobnej karty. Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

4. Platba E-stravnými lístkami:

Novo možno cez platobnú bránu platiť tiež elektronickými stravnými lístkami od Ticket Restaurant Edenred.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie