BEAUTY & WOMAN: Expres Menu prichádza na Slovensko

Nemáte čas postávať v kuchyni a rozmýšľať nad týým, čo si uvaríte? Žiaden problém. Na slovenský trh vstupuje obľúbená česká značka EXPRES MENU, ktorá svojim zákazníkom už od roku 1999 ponúka množstvo chutných pokrov. Hotové jedlá vyrábané z tých najkvalitnejších surovin sú na rozdiel od iných podobných výrobkov bezlepkové a vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

Pochútky od EXPRES MENU si vďaka svojej kvalite a jednoduchej príprave v Česku získali tísícky spokojných zákazníkov, ktorí na ne nedajú dopustiť. Hotové jedlá vydržia čerstvé až tri roky, nevyužívajú sa pri tom žiadne konzervanty ani chemické látky, umelé farbivá či éčka. Ide totiž o patentovanú výrobu CTP (kontinuálny tepéelný proces), ktorá sa podobá klasickej technológii zavárania.

Suroviny pre prípravu jedál sú výhradne od českých dodávateľov a ich prípravu majú na starosti profesionálni kuchári. Ihneď po uvarení sa jedlá ručne procujú a vkládajú do špeciálneho bariérového sáčku, ktorý sa hermeticky uzavrie. Vposlednom kroku prebieha sterilizácia, kedy sa uzatvorené sáčky zahrejú a následne schladia. Materiál, ktorý sa používa na výrobu obalov je dokonca plne recyklovateľný.

Jedlo od EXPRES MENU nemusíte skladovať v chladničke či mrazničkde. Pokojně tak snimi môžete cestovať. Postačí, ak ich uskladníte na suchom mieste, mimo slnečného žiarenia v teplote od 1 do 30°C. Ďalšou výhodou je rozmer a hmotnosť obalov, ktoré v kufri alebo batohu zaberú minimum miesta.

Pochutnať si na sviečkovej na smotanegulášovej polievke či ryžovej kaši s hrozienkami od EXPRES MENU si bez obáv môžu aj ľudia s alergiou na lepok, pretože na zahusťovanie omáčok sa používa zmes ryžovej a kukuričnej múky.

"Podla vedeckých výskumov sú tí, ktorí pravidelne raňajkujú, duševne výkonnejší, majú nižsiu telesnú hmotnosť a majú zdravšie telo než tí, ktorí neraňajkujú. Prvé jedlo dňa je rovnako prvá ríležitosť, ako telu po nočnom odpočinku dodať látky, ktoré v noci spotrebovalo. Sú to predovšetkým sacharidy, ktoré v noci pokrývajú naše energetické potreby." dodal výživový poradca Dipl. Ing. Ivan Mach, CSc.

Viac o EXPRES MENU nájdete na www.expresmenu.sk.

Celý článok čítajte tu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie